Singlemode SCAPC/SCAPC Pack 12 Meter 5 - Jumpers Cord Patch 12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość 12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość a4c4L2620 195zł hoy2j-p0ncf68z2 skinsah.com Komputery i Tablety Przewody i złącza 12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Meter 5 - Jumpers Cord Patch Optic Fiber Duplex Singlemode SCAPC/SCAPC Pack 12 Meter 5 - Jumpers Cord Patch 12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość 12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość a4c4L2620 195zł hoy2j-p0ncf68z2 skinsah.com Komputery i Tablety Przewody i złącza 12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Meter 5 - Jumpers Cord Patch Optic Fiber Duplex Singlemode SCAPC/SCAPC Pack 12 Meter 5 -

12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość

195zł 12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter | Computers/Tablets & Networking, Computer Cables & Connectors, Networking Cables & Adapters Klasyczna popularność, wysoka jakość Komputery i Tablety,Przewody i złącza skinsah.com hoy2j-p0ncf68z2

12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość

Parametry przedmiotu

Stan: Nowy: Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy ... Dowiedz się więcejo stanie przedmiotu Type: Optical Network Cable
Features: Fiber Cable Cable Length: 5 Meter
MPN: PC-DU2ASCASCA-005M Fiber Type: Single-Mode
Connector A: SCAPC Connector B: SCAPC
Brand: Telecom Specialties


12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość
12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość
12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość
12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość
12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość
12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość
12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość
12 Pack SCAPC/SCAPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord Jumpers - 5 Meter Klasyczna popularność, wysoka jakość